Nábytek do koupelny

Relaxační oáza.
Místo, kde začínáte den a večer necháte odplout všechny starosti.
Vyrobíme vám designový a odolný nábytek do jakékoli koupelny.
I v malém bytě můžete mít vlastní lázně.

Ceny, co mile překvapí     

Fortel získaný 30 lety praxe nevede jenom k prvotřídní kvalitě, ale dělá celou naši práci efektivní. Ceny na uzdě nám pomáhá držet i rozumná velikost firmy a místo, kde pro vás nábytek vyrábíme.

Bytelné provedení

Dvířka, která můžete dokola otevírat a zavírat, police s vysokou nosností, šuplíky s tichým dojezdem. Každý kousek nábytku zhotovíme tak, aby vám sloužil dlouhé roky.

Prodloužená záruka 5 let

A spolehlivý servis k tomu.
Přivezeme, smontujeme, seřídíme.
A když bude potřeba, tak i opravíme.

Poctivý materiál

Kvalitní dřevo, nejlepší dýha a překližka,
silné lamino desky s odolným povrchem.
To vše doplníme osvědčeným kováním značek Hettich nebo Blum s doživotní zárukou.

Máme vlastní lakovnu 

Vysoký lesk, mat, polomat? 30, 45 nebo 60 %? Postaráme se o každou povrchovou úpravu. Můžete mít jakoukoli barvu, na kterou ve vzorníku RAL ukážete.

Poradenství zdarma

Máte výkres, obrázek z internetu nebo jen představu? Společně ji probereme a dotáhneme. Také vás můžeme spojit s naším architektem, který vám připraví návrh a vizualizaci.

Vyrobíme vám koupelnový nábytek na míru

Nábytek do malé koupelny vám ušetří místo

Malý prostor nenafouknete, ale můžete v něm všechno hezky uspořádat. Vyrobíme vám koupelnový nábytek na zakázku přesně podle rozměrů vaší koupelny. Tak, aby se do ní vešel a zároveň poskytl dost úložného místa. Jestli chcete koupelnu opticky zvětšit, vsaďte na vysoký lesk a světlé tóny. Velkou službu udělají zrcadla. Zrcadlová skříňka nebo galerka je pak skvělé řešení 2v1.

Skříňka pod umyvadlo

50, 60 nebo 90 cm? Jedno umyvadlo, nebo dvě? Nenechte se limitovat nejčastějšími rozměry. Vyrobíme vám skříňku, která do prostoru vaší koupelny krásně zapadne. Nejen velikost, ale i materiál a počet šuplíků určujete vy. Krásně vypadá dřevěná skříňka pod umyvadlo, ale můžete vybírat i z dalších materiálů a dekorů. Alternativou skříňky a zajímavým designovým prvkem je deska pod umyvadlo.

Úložné prostory pro čistou a naklizenou koupelnu

Čím víc členů domácnosti, tím víc sprchových gelů, šamponů a další kosmetiky. Ne všechno musí být vyskládané na vaně nebo umyvadle. Vyrobíme vám komodu, skříňku nebo regál, kam můžete uschovat ručníky, holicí strojky a další nezbytnosti. Každá věc bude mít své místo a koupelna bude pořád uklizená.

Tipy a triky pro vaši dokonalou koupelnu

  • Koupelnový nábytek můžete doplnit drátěnými systémy, jako je výklopný koš na prádlo nebo organizér do zásuvky.
  • Nevyužitý prostor nad pračkou vyřeší závěsný nábytek, skříňka nebo regál.
  • Malou koupelnu opticky prosvětlí a zvětší bílý nábytek ve vysokém lesku.

Chcete koupelnový nábytek od nás?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.