Komerční interiéry

Kvalitní a odolný nábytek pro každodenní zátěž.
Zhotovíme vám pohodlné vybavení do restaurace,
stylové zařízení obchodu, moderní kancelářský nábytek.
Také dodáváme nábytek do škol.

Ceny, co mile překvapí     

Fortel získaný 30 lety praxe nevede jenom k prvotřídní kvalitě, ale dělá celou naši práci efektivní. Ceny na uzdě nám pomáhá držet i rozumná velikost firmy a místo, kde pro vás nábytek vyrábíme.

Bytelné provedení

Dvířka, která můžete dokola otevírat a zavírat, police s vysokou nosností, šuplíky s tichým dojezdem. Každý kousek nábytku zhotovíme tak, aby vám sloužil dlouhé roky.

Prodloužená záruka 5 let

A spolehlivý servis k tomu.
Přivezeme, smontujeme, seřídíme.
A když bude potřeba, tak i opravíme.

Poctivý materiál

Kvalitní dřevo, nejlepší dýha a překližka,
silné lamino desky s odolným povrchem.
To vše doplníme osvědčeným kováním značek Hettich nebo Blum s doživotní zárukou.

Máme vlastní lakovnu 

Vysoký lesk, mat, polomat? 30, 45 nebo 60 %? Postaráme se o každou povrchovou úpravu. Můžete mít jakoukoli barvu, na kterou ve vzorníku RAL ukážete.

Poradenství zdarma

Máte výkres, obrázek z internetu nebo jen představu? Společně ji probereme a dotáhneme. Také vás můžeme spojit s naším architektem, který vám připraví návrh a vizualizaci.

Návrhy a realizace nábytku do komerčních interiérů

Nábytek do kanceláře pro váš maximální komfort při práci

Open space, nebo malá kancelář? Vyrobíme vám kvalitní kancelářský nábytek do každého pracovního prostoru. Od psacího stolu s pohodlnou židlí po skříň na šanony a další dokumenty. Aby se vám dobře pracovalo, vybavíme vaši pracovnu do nejmenšího detailu.

Návrhy interiérů obchodů, aby se k vám zákazníci rádi vraceli

Pohodová nákupní atmosféra bez složitého hledání. Pomůžeme vám vytvořit příjemné prostředí pro nakupování. Vyrobíme vám jakýkoli nábytek do prodejny. Přehledné stojany a regály, pulty, úložné prostory pro skladování zboží i zázemí pro obsluhu.

Nábytek do restaurace pro pohodlí vašich hostů

Kuchařské umění a komfortní posezení. Pro skvělý zážitek z návštěvy restaurace hraje oboje zásadní roli. Zhotovíme vám kvalitní nábytek a další vybavení. Z masivu, lamina, dýhy nebo překližky. Přesně podle stylu vaší restaurace, hospody nebo kavárny. Na zakázku vám vyrobíme také zahradní nábytek.

Bezpečný nábytek do základní i mateřské školy

Nábytek, který musí zvládnout zátěž několika generací. Pro školy a školky vyrábíme stoly, židle, lavice a další vybavení. Podle věku dětí a pro každou třídu na míru. Používáme ekologické a zdravotně nezávadné barvy a laky.

Potřebujete navrhnout/zrealizovat komerční interiér?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.