Nábytek do ložnice

Oáza klidu, relaxace a pohody.
Vybavíme celý interiér vaší ložnice. Na míru vám
vyrobíme postel, noční stolky, šatní skříň i komodu.
Aby se vám krásně spalo a odpočívalo.

Ceny, co mile překvapí     

Fortel získaný 30 lety praxe nevede jenom k prvotřídní kvalitě, ale dělá celou naši práci efektivní. Ceny na uzdě nám pomáhá držet i rozumná velikost firmy a místo, kde pro vás nábytek vyrábíme.

Bytelné provedení

Dvířka, která můžete dokola otevírat a zavírat, police s vysokou nosností, šuplíky s tichým dojezdem. Každý kousek nábytku zhotovíme tak, aby vám sloužil dlouhé roky.

Prodloužená záruka 5 let

A spolehlivý servis k tomu.
Přivezeme, smontujeme, seřídíme.
A když bude potřeba, tak i opravíme.

Poctivý materiál

Kvalitní dřevo, nejlepší dýha a překližka,
silné lamino desky s odolným povrchem.
To vše doplníme osvědčeným kováním značek Hettich nebo Blum s doživotní zárukou.

Máme vlastní lakovnu 

Vysoký lesk, mat, polomat? 30, 45 nebo 60 %? Postaráme se o každou povrchovou úpravu. Můžete mít jakoukoli barvu, na kterou ve vzorníku RAL ukážete.

Poradenství zdarma

Máte výkres, obrázek z internetu nebo jen představu? Společně ji probereme a dotáhneme. Také vás můžeme spojit s naším architektem, který vám připraví návrh a vizualizaci.

Ložnice na míru vašim snům

Nábytek do malé ložnice

Limituje vás velikost interiéru? Nevybrali jste si z běžně prodávaných ložnicových sestav? Vyrobíme vám nábytek do ložnice na zakázku. Zúženou postel, atypickou skříň i mini komodu.

Interiér ložnice vašich snů

Líbí se vám moderní nábytek nebo vás láká postel s nebesy jako na zámku? Vaše přání je předem splněno. Zhotovíme vám také vestavné i samostatně stojící šatní skříně, které budou svým designem ladit.

Materiály a barvy ložnice

Světlé a tlumené odstíny v ložnici vedou. Uklidňující je kresba nábytku z masivu, který vám můžeme nalakovat nebo namořit do jakéhokoli odstínu. Chcete radši čalouněnou postel? Vyberte si z desítek druhů látek, kůží i jejích imitací všech odstínů.

Tipy a triky pro moderní interiér ložnice

  • Pokud bojujete s nedostatkem skladovacího místa, pořiďte si postel s úložným prostorem.
  • Postel by měla být přístupná z obou stran.
  • Barvy výmalby, čalounění, závěsů a doplňků volte světlé a neutrální, ideální jsou béžové a šedé odstíny.

Chcete ložnici od nás?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.