Nábytek do předsíně a pracovny

Praktická i reprezentativní.
I když v předsíni netrávíte hodiny času, zaslouží si vaši pozornost.
Je tou první místností, kterou vidíte. A také vaši hosté.
Ať už je předsíň velká, nebo malá, vždycky může působit čistě a uklizeně.
Vyrobíme vám předsíňový nábytek, se kterým to bude hračka.

Ceny, co mile překvapí     

Fortel získaný 30 lety praxe nevede jenom k prvotřídní kvalitě, ale dělá celou naši práci efektivní. Ceny na uzdě nám pomáhá držet i rozumná velikost firmy a místo, kde pro vás nábytek vyrábíme.

Bytelné provedení

Dvířka, která můžete dokola otevírat a zavírat, police s vysokou nosností, šuplíky s tichým dojezdem. Každý kousek nábytku zhotovíme tak, aby vám sloužil dlouhé roky.

Prodloužená záruka 5 let

A spolehlivý servis k tomu.
Přivezeme, smontujeme, seřídíme.
A když bude potřeba, tak i opravíme.

Poctivý materiál

Kvalitní dřevo, nejlepší dýha a překližka,
silné lamino desky s odolným povrchem.
To vše doplníme osvědčeným kováním značek Hettich nebo Blum s doživotní zárukou.

Máme vlastní lakovnu 

Vysoký lesk, mat, polomat? 30, 45 nebo 60 %? Postaráme se o každou povrchovou úpravu. Můžete mít jakoukoli barvu, na kterou ve vzorníku RAL ukážete.

Poradenství zdarma

Máte výkres, obrázek z internetu nebo jen představu? Společně ji probereme a dotáhneme. Také vás můžeme spojit s naším architektem, který vám připraví návrh a vizualizaci.

Zhotovíme vám nábytek do pracovny

Pracujete z domu? Ať už máte samostatnou místnost, nebo jen malý koutek, potřebujete pohodlné zázemí, abyste se mohli na svou práci soustředit. Pomůžeme vám vytvořit příjemné pracovní prostředí pro home office i domácí účetní práce. Vyrobíme vám stůl, židle, knihovnu, policový systém a další kousky, které se hodí do každé domácí pracovny.

Vyrobíme vám předsíň na míru

Botník pro kolik párů bot chcete

Čím víc členů domácnosti, tím víc bot. A ty je potřeba někam uschovat. Vyrobíme vám botník do jakékoli předsíně. Policový, otevřený nebo uzavřenou skříňku. Pro pohodlné obouvání doporučujeme sedací botník s čalouněním. Skvělou vychytávkou je pak úložný prostor pod sedákem. V malé předsíni oceníte výklopný botník. I ten vám zhotovíme na míru.

Zrcadlo v předsíni nesmí chybět

Poslední kontrola a může se vyrazit. Zrcadlo v předsíni vám poslouží pro úpravu před odchodem, je designovým doplňkem a ještě opticky zvětší místnost. Na míru vám zhotovíme zrcadlo samostatně stojící, nástěnné nebo jako součást předsíňové stěny i skříně.

Předsíňový nábytek na zakázku

Kam s kabátem, bundou nebo kabelkou? Přece na věšák. Vyrobíme vám věšákovou stěnu, předsíňovou sestavu nebo samostatný věšák. Zajímavým kouskem je pak věšák stojací, jen potřebuje víc místa. Nábytek předsíně vám zhotovíme z masivu, dýhy, lamina a dalších materiálů.

Tipy a triky pro předsíňový nábytek

  • Pro předsíňový nábytek volte světlé a neutrální dekory, jako je šedá, krémová a béžová.
  • Malou předsíň rozsvítí bílý nábytek a můžete si pomoct také světlou výmalbou.
  • Jestli vaše předsíň navazuje kuchyň nebo obývák, slaďte nábytek v obou místnostech.
  • Prostor místnosti vám ušetří nábytek s menší hloubkou a větší výškou.
  • Nebojte se dekorací. Samozřejmě s mírou. Předsíň zútulní například dekorační polštářek.

Chcete předsíň anebo pracovnu od nás?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.