Kuchyně

Kuchyň, to je srdce domova.
Vyrobíme vám kuchyňskou linku
v jakémkoli designu a do jakéhokoli prostoru.
Aby se vám v ní dobře žilo.

Ceny, co mile překvapí     

Fortel získaný 30 lety praxe nevede jenom k prvotřídní kvalitě, ale dělá celou naši práci efektivní. Ceny na uzdě nám pomáhá držet i rozumná velikost firmy a místo, kde pro vás nábytek vyrábíme.

Bytelné provedení

Dvířka, která můžete dokola otevírat a zavírat, police s vysokou nosností, šuplíky s tichým dojezdem. Každý kousek nábytku zhotovíme tak, aby vám sloužil dlouhé roky.

Prodloužená záruka 5 let

A spolehlivý servis k tomu.
Přivezeme, smontujeme, seřídíme.
A když bude potřeba, tak i opravíme.

Poctivý materiál

Kvalitní dřevo, nejlepší dýha a překližka,
silné lamino desky s odolným povrchem.
To vše doplníme osvědčeným kováním značek Hettich nebo Blum s doživotní zárukou.

Máme vlastní lakovnu 

Vysoký lesk, mat, polomat? 30, 45 nebo 60 %? Postaráme se o každou povrchovou úpravu. Můžete mít jakoukoli barvu, na kterou ve vzorníku RAL ukážete.

Poradenství zdarma

Máte výkres, obrázek z internetu nebo jen představu? Společně ji probereme a dotáhneme. Také vás můžeme spojit s naším architektem, který vám připraví návrh a vizualizaci.

Zakázková výroba kuchyní

Plánování kuchyně na zakázku

Právě u kuchyně je správné plánování důležitější než u kterékoli jiné místnosti. A my ho rozhodně nepodceníme. Prostory zaměříme, zakreslíme rozvody a navrhneme to nejlepší řešení, abychom využili každý milimetr.

Kuchyňská linka

Je vaše kuchyň prostorná, nebo naopak malá? Zvítězí u vás oblíbená rohová linka, nebo zvolíte lineární uspořádání? Co třeba kuchyně na míru ve tvaru U, L nebo G? Budete chtít bar?

Kuchyně na míru do paneláku

Právě omezené možnosti kuchyní v bytových a panelových domech si často volají po zakázkové výrobě. Poradíme si s jakýmkoli prostorem a vyrobíme vám kuchyňskou linku vašich snů.

Kuchyňská deska

Krásně vypadá masivní dřevěná deska. Její výhodou je, že se dá snadno opravit přebroušením. Cenově dostupnější jsou pak laminátové desky. Ty můžete vybírat z nepřeberného množství dekorů a barev. Na přání vám zajistíme také kamennou desku.

Výroba kuchyní všech stylů

Za kvalitu ručíme my, styl si určujete vy. Moderní, klasický, rustikální, provence nebo retro. Je to jen o vašich preferencích. Důležité je, abyste se ve své nové kuchyni dobře cítili.

Ostrůvek

Jestli máte místo, neváhejte a ostrůvek si pořiďte. Můžete na něm připravovat jídlo nebo ho použít k sezení jako malý bar. Navíc vám poskytne další úložný prostor.

Tipy a triky pro moderní kuchyně

  • Máte kuchyň propojenou s obývákem? Zvažte nábytek ze stejného nebo podobného materiálu.
  • Pořadí zón je ideální v souladu s postupem prací: na kraji lednička, poté odkládací plocha, dřez, pracovní plocha a varná deska.
  • Nejen lednička, ale i vysoké skříně by měly být na kraji kuchyňské linky.
  • Myčka poblíž dřezu vám usnadní manipulaci s nádobím.
  • Z obou stran varné desky doporučujeme volnou plochu 40-60 cm.
  • Šuplíky jsou přehlednější než skříňky s poličkami.
  • Při plánování kuchyňské linky je zásadní velikost místnosti, stávající rozvody vody a elektřiny, případně možnost jejich změny.

Chcete kuchyň od nás?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.