Nábytek do dětského pokoje

Pohádkový nebo studentský? Vyrobíme vám kvalitní nábytek do každého pokojíčku. Jiný bude nábytek do dětského pokoje pro miminko, jiný pro teenagera. Přesto víme, jak ho navrhnout, aby s vaším dítětem rostl.

Ceny, co mile překvapí     

Fortel získaný 30 lety praxe nevede jenom k prvotřídní kvalitě, ale dělá celou naši práci efektivní. Ceny na uzdě nám pomáhá držet i rozumná velikost firmy a místo, kde pro vás nábytek vyrábíme.

Bytelné provedení

Dvířka, která můžete dokola otevírat a zavírat, police s vysokou nosností, šuplíky s tichým dojezdem. Každý kousek nábytku zhotovíme tak, aby vám sloužil dlouhé roky.

Prodloužená záruka 5 let

A spolehlivý servis k tomu.
Přivezeme, smontujeme, seřídíme.
A když bude potřeba, tak i opravíme.

Poctivý materiál

Kvalitní dřevo, nejlepší dýha a překližka,
silné lamino desky s odolným povrchem.
To vše doplníme osvědčeným kováním značek Hettich nebo Blum s doživotní zárukou.

Máme vlastní lakovnu 

Vysoký lesk, mat, polomat? 30, 45 nebo 60 %? Postaráme se o každou povrchovou úpravu. Můžete mít jakoukoli barvu, na kterou ve vzorníku RAL ukážete.

Poradenství zdarma

Máte výkres, obrázek z internetu nebo jen představu? Společně ji probereme a dotáhneme. Také vás můžeme spojit s naším architektem, který vám připraví návrh a vizualizaci.

Dětský pokoj na míru každému věku

Sektorový nábytek do dětského pokoje

Navrhneme vám sestavu, kterou můžete podle potřeby kdykoli přeskládat. Jednotlivé díly budou variabilní a jejich uspořádání jde hravě změnit.

Dětský pokoj jako bezpečné útočiště

Bezpečnost na prvním místě. Používáme prověřené zdravotně nezávadné materiály a ekologické barvy a laky. Postaráme se o to, aby byly všechny rohy a hrany nábytku oblé.

Psací stůl školu i tvoření

Stůl na psaní úkolů, na kreslení nebo práci na počítači nemůže v žádném pokoji pro školáka chybět. Základem je dostatečná pracovní plocha a úložný prostor. Jestli to budou šuplíky, poličky nebo zavírací skříňka, je jen na vás. Stejně jako výběr materiálu. Vyrobíme vám ho z masivu, lamina i překližky.

U dětského nábytku se fantazii meze nekladou

Postýlka ve tvaru hradu nebo lodě, houpačka na trámech, bunkr. Splníme jakékoli přání. Zároveň víme, jak jednotlivé kousky vyrobit, aby se daly využít i poté, co vaše děti odrostou.

Tipy a triky pro dětský pokojíček

  • Pro nejmenší děti jsou vhodné světlé a pastelové barvy. Starší si už rádi vyberou samy.
  • Jestli vás lákají výrazné barvy, dejte je na dvířka, ta se dají později snadno vyměnit za jiná v neutrálním odstínu.
  • Pokojíček pro sourozence můžete rozdělit “barevnými zónami”.

Chcete pokoj(íček) od nás?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.