Čalouněný nábytek

Pro pohodlné sezení, ležení a odpočívání.
Zhotovíme vám čalouněný nábytek do jakéhokoli interiéru
a z jakéhokoli materiálu. Je jen na vás, jestli chcete očalounit
celý kus nábytku, nebo jenom část.

Látky na čalounění podle vašeho výběru: paleta barev a desítky struktur

Máme plnou polici vzorníků kvalitních potahových látek od renomovaných značek. Rozhodně budete mít z čeho vybírat. Čalouněný nábytek můžete mít také z pravé nebo eko kůže a dalších koženek. Určitě společně najdeme odstín, který bude ladit s vaším interiérem.

Vyrobíme vám jakýkoli čalouněný nábytek na míru

Čalouněná postel

Vyrábíme kvalitní čalouněné postele, které vám vydrží desítky let. Někomu se hodí manželská čalouněná postel, jinému jednolůžko. Zato úložný prostor ocení každý. Také vám můžeme zhotovit postel z masivu nebo jiného materiálu a doplnit ji čalouněným čelem.

Čalouněné židle

S područkami i bez, do kuchyně, jídelny i obýváku. Vytvoříme základ čalouněné židle z masivního dřeva nebo překližky a postaráme se o čalounění. Potáhnout můžeme jen sedací a opěrnou část nebo zhotovit židle celočalouněné.

Čalouněné křeslo a taburet

Pro práci i odpočinek. Vyrobíme vám čalouněné křeslo, jaké budete chtít. Relaxační, rozkládací, houpací, křeslo k pc i na kolečkách. S čalouněnými nebo s dřevěnými područkami. Pro maximální pohodlí vám křeslo doplníme taburetem ve stejném stylu.

Čalouněná lavice

Do kuchyně se hodí pohodlná jídelní lavice s opěradlem, do předsíně zase čalouněná lavice s úložným prostorem.

Toužíte po novém nábytku?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.