Nábytek z masivu

Tradiční materiál, který přečká několik generací.
Vyrobíme vám nábytek, který s vámi bude žít.
Dřevo voní, dýchá, vybarvuje se.
Postaráme se o jakoukoli povrchovou úpravu.

Bydlení v souladu
s přírodou

Dopřejte si krásný a unikátní masivní nábytek s reálnou kresbou dřeva. Vyrobíme vám ho přesně podle vašich představ a prostorových možností. Tak, aby vám vydržel dlouhá léta. Navíc se dá snadno opravit, ať už přibroušením, zaretušováním nebo vložením vysprávky.

Proč je nábytek z masivu na míru nejlepší

Čistě přírodní

Nikdy nevyjde z módy

Zdravotní nezávadnost

Dlouhá životnost

Obnovitelný materiál

Snadná opravitelnost

Příjemné a teplé na dotek

Dub, borovice nebo smrk? Vyberte si dřevinu

Z hlediska odolnosti vede v nábytku z masivu dub. Levnější alternativou je pak nábytek ze smrkového masivu, buku nebo borovice.

Masiv sluší rustikálnímu i luxusnímu nábytku v moderním designu

Díky neopakovatelné kresbě dřeva je každý kus nábytku z masivu originál. Líbí se vám nadčasový bílý, nebo se vám spíš hodí venkovský nábytek na chatu?

Dětský pokoj z masivu

Díky zdravotní nezávadnosti je masiv nepřekonatelný pro výrobu dětského nábytku. A ocení ho i alergici. My navíc používáme ekologické barvy a laky.

Co je masiv

Přírodní materiál z měkkého nebo tvrdého dřeva. Kulatina se rozřeže na hranoly, které se vysuší a dále zpracovávají. Aby se nábytek z masivu nekroutil, vyrábí se ze spárovky nebo biodesky.

Spárovka je deska z průběžných nebo napojovaných hranolků, které se slepí (nejčastěji klihem) k sobě.

Biodeska se skládá ze tří na sebe lepených vrstev. Vnější tvoří průběžné lamely lepené po celé délce, středovou tvoří lamely, které jsou na sebe průběžně podélně napojené. Následně se všechny tři vrstvy přebrousí a příčným lepením spojí v jeden celek. Oproti spárovce je biodeska tvarově stálejší.

Toužíte po novém nábytku?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.