Dřevěný nábytek

Kouzlo dřeva u vás doma.
Dopřejte si staletími prověřený materiál,
který vás jen tak neomrzí. Vyrobíme vám
dřevěný nábytek do jakéhokoli prostoru.

Výroba dřevěného nábytku jakéhokoli stylu

Upřednostňujete jednoduchý nadčasový styl nebo vás láká bydlení ve stylu provence? Zhotovíme vám nábytek v jakémkoli designu. Na chatu se hodí dřevěný selský nábytek nebo nábytek z kulatiny. Na zakázku vyrábíme také srubový nábytek.

Dopřejte si nábytek s vůní dřeva

Přírodní materiál

Nadčasovost

Zdravotní nezávadnost

Dlouhá životnost

Ekologický materiál

Příjemné a teplé na dotek

Typy dřeva na nábytek. Vy si vyberete, my vyrobíme

Chcete typicky český dřevěný nábytek? Pak vám ho vyrobíme ze smrku, borovice nebo dubu. Také se používá bukové a akátové dřevo. Cizokrajné dřeviny pak zastupuje wenge, zebrano a stále častější je nábytek z mangového dřeva. Na přání vám zhotovíme nábytek z trámů nebo ze starého dřeva.

Dub sonoma je stálou hvězdou interiérů

Mezi nejkvalitnější dřevěný nábytek patří jednoznačně ten dubový. Vyniká svou tvrdostí a odolností. Vyrobíme vám nábytek jak z dubu letního, tak z oblíbeného dubu sonoma. Má krásnou texturu a můžete ho snadno zkombinovat s dalšími dřevinami nebo bílou barvou. 

Dětský dřevěný nábytek do každého pokojíčku

Od prvních krůčků po studentská léta. Právě pro děti je dřevěný nábytek skvělou volbou. Jde o přírodní a zdravotně nezávadný materiál vhodný i pro alergiky. Navíc jde snadno opravit. Třeba poškrábaná deska stolu se jednoduše obrousí. Mezi oblíbené dřeviny pro nábytek do dětského pokoje patří borovice, buk nebo dub sonoma.

Barva na dřevěný nábytek. Jakou zvolit?

Krása dřeva nejvíc vynikne ve svém původním odstínu. Ideální je použít jen bezbarvý lak nebo napouštěcí olej. Další možností jsou pak lazurovací a krycí barvy. Na každý materiál vám doporučíme tu nejvhodnější povrchovou úpravu. Z desítek vzorníků si pak vyberete odstín. Používáme kvalitní, zdravotně nezávadné a ekologické barvy, oleje a laky. Máme také svoji lakovnu.

Toužíte po novém nábytku?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.