Nábytek z lamina

Kvalita za dostupnou cenu.
Vyrobíme vám laminátový nábytek na míru.
Jeho rozměry, tvar a design přizpůsobíme
vašim prostorům i představám.

Lamino nábytek jakýkoli si vzpomenete

Z lamina vám zhotovíme jakýkoli kousek nábytku. Šatní skříň, komodu, knihovnu i psací stůl. Pro svou odolnost jsou vyhledávané laminátové postele. Často vyrábíme také dětské postele z lamina. A nejen ty. Lamino nábytkem můžete s přehledem vybavit celý dětský pokoj. Díky cenové dostupnosti a rozmanitosti dekorů jsou oblíbené také lamino kuchyně.

Lamino desky a jejich výhody

Široké spektrum dekorů, vzorů a barev

Kombinovatelnost s dalšími materiály (sklo, kov, dřevo...)

Přijatelná cena

Odolnost proti krátkodobé vlhkosti

Je tvrdší než masiv

Snadná údržba

Z našich vzorníků dekorů lamina si zaručeně vyberete

Desítky barev, imitace dřeva a další dekory, jako třeba beton. Bílé lamino se hodí do každého interiéru. Oblíbené jsou lesklé lamino desky, které vám udělají podobnou parádu jako dražší lak. Vyrobíme vám nábytek v provedení bílý lesk i v dalších odstínech.

Z dřevo dekorů vede lamino s kresbou dubu a borovice. Mezi nejpopulárnější patří bělený dub. Pro odvážnější jsou barevné lamino desky a opravdu luxusně působí černý mat. A když byste si z našich vzorníků nevybrali, necháme vám vyrobit lamino desky na míru.

Co je to lamino

Lamino je dřevotřísková deska s fólií. Tu tvoří dekorační papír zalitý melaminovou pryskyřicí. Také se můžete se setkat se zkratkou LTD (laminátovaná třísková deska) a DTDL (dřevotřísková deska laminátovaná).

Toužíte po novém nábytku?

Rádi vám poradíme

Když potřebujete svou představu probrat s odoborníkem. Ujasnit si materiály, dekory, užité vlastnosti ... Zjistit co je, a není v určitém rozpočtu možné. Domluvte si návštěvu přímo u nás v truhlárně.

Zpracujeme nezávaznou kalkulaci

Znáte už konkrétní parametry nábytku. Nebo máte dokonce nákres. Pošlete nám je a my vám rovnou připravíme cenovou nabídku.